• Gimnazjum nr 1 im. Papieża Jana Pawła II w Nowej Dębie
    39-460 Nowa Dęba
  • (+48) 15-846-20-52

• 13.12.2017

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Szlachetna paczka.

• SZLACHETNA PACZKA to najlepiej zorganizowany projekt społeczny w Polsce. W ciągu jednego weekendu milion osób wymienia się rzeczami i całą siłą życzliwości. Mądrość i nowoczesne technologie. Biedni i bogaci. Media i ukryta bieda. Serce i logistyka. SZLACHETNA PACZKA łączy to wszystko. Dlatego nasza szkoła we współpracy z Zespołem Szkół nr 1 w Nowej Dębie zdecydowała o włączeniu się do akcji pomocy najbiedniejszym z naszego terenu. Uczniowie szkół pod opieką pań Haliny Strojek, Agnieszki Wąsik i Agaty Dobrasiewicz zorganizowali zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy w postaci produktów spożywczych, chemii oraz ubrań. Dodatkowo zorganizowali sprzedaż ciasteczek świątecznych własnej roboty, ze sprzedaży których zakupiony został sprzęt AGD. Wszystkim zaangażowanym bardzo dziękujemy za pomoc.

• Kolejny raz nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej  "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę", koordynowaną przez Panie Halinę Strojek i Agatę Dobrasiewicz. W dniu 25.11.2017 r. w specjalnie oznakowanych sklepach na terenie miasta Nowa Dęba oraz w siedzibie MGOPS, młodzież szkolna zbierała dary rzeczowe w postaci: zabawek, książek, słodyczy oraz żywności długoterminowej. Zostaną one przekazane najbardziej potrzebującym. Wszystkim bardzo dziękujemy za okazaną pomoc i zrozumienie.

• Gimnazjum nr 1 im. Papieża Jana Pawła II w Nowej Dębie
    ul. M. Reja 7